Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ jau turi naujus skaitmeninės rinkodaros partnerius – trejų metų sutartis pasirašyta su prekybos tinklo skelbto komunikacijos socialiniuose tinkluose konkurso laimėtoja agentūra „SuperYou“.

Pasak Ernestos Dapkienės, „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorės, pagrindinis kriterijus, nulėmęs naujos agentūros pasirinkimą, buvo aiškiai ir strategiškai taikliai pateiktas pasiūlymas.

„Socialiniuose tinkluose esame ne mažiau aktyvūs nei kituose sklaidos kanaluose, todėl strategija, kaip ir ką komunikuoti juose, turi būti labai konkreti. Tikiu, kad su naująja agentūra ne tik tęsime jau turimas gerąsias praktikas, bet ir įgyvendinsime naujus, drąsesnius projektus bei sprendimus“,  – sako E. Dapkienė.

Apie būsimus prekybos tinklo pokyčius kalba  ir „SuperYou“ atstovai. Agentūros verslo plėtros vadovė Gintarė Surgutanovienė mano, kad socialinių medijų kanalai, sąveikaudami kartu ir sistemiškai, gali „Maximai“ padėti pasiekti didelių tikslų.

„Džiaugiamės galėdami pradėti darbus ne su vienu ar keliais socialiniais tinklais, o su visu paketu – pasitelkę savo strategiją kiekviename iš jų, tikrai sukursime naują patirtį ir ryšį su žmonėmis. Šis prekybos tinklas įgyvendina daug socialinių projektų, teikiančių pridėtinę vertę visuomenei, aplinkai, mūsų tikslas bus apie tai papasakoti ir parodyti kiek įmanoma plačiau“, – žada G. Surgutanovienė.

Anot Mindaugo Lataičio, skaitmeninės rinkodaros paslaugas teikiančios agentūros „SuperYou“ vadovo,  bendradarbiavimas su mažmeninių parduotuvių tinklo lydere yra nemenkas iššūkis, tačiau tikisi, kad ateinantys keleri metai bus dosnūs įdomios ir prasmingos abiem pusėms patirties.

„Maxima“ yra didžiausias mažmeninių parduotuvių tinklas Lietuvoje, turintis 252 parduotuves ir sukuriantis daugiausiai darbo vietų šalyje – mums garbė atstovauti tokiam tinklui ir rūpintis jo skaitmenine komunikacija“, – teigia M. Lataitis.

„SuperYou“ agentūra rūpinsis darbdavio įvaizdžio komunikacija socialiniuose tinkluose, kampanijomis su influenceriais, foto ir video turinio kūrimu.

Apie „SuperYou“

„SuperYou“ yra skaitmeninės komunikacijos agentūra, teikianti itin platų spektrą paslaugų ir su klientais dirbanti itin glaudžiai, – nuo strateginio lygmens tikslų išsikėlimo skaitmeniniams kanalams iki kūrybinių sprendimų parinkimo ir jų efektyvumo užtikrinimo pasitelkiant progresyvius socialinės ir skaitmeninės žiniasklaidos analizavimo įrankius. „SuperYou“ tiki, kad duomenimis paremta kokybiška ir kūrybiška komunikacija daro stebuklus.

Komentarai